← Zpět na program
Rodiče s dětmi
Výchova dětí pomocí transakční analýzy
↑ 9.3 2022 17:00 ↓ 19:00
Vychovat z dětí psychicky zdravé osobnosti je jedním z nejnáročnějších úkolů každého rodiče. Zřejmě každý z nás si vybaví situaci, kdy mu rodiče jasně říkali, co může a co v žádném případě nesmí. Rodiče dávají určitá poselství, která se hluboko zakoření a ovlivňují člověka po celý život. Taková poselství mohou být pozitivní, ale taky ne a mohou komplikovat celý život. A to nejen ve vztazích s druhými lidmi.
Transakční analýza je poměrně mladý psychologický přístup, který pomáhá pochopit strukturu osobnosti a podporuje nastavení vzájemně respektujícího vztahu.

O tom jak tento přístup může pomoci ve vzájemné komunikace mezi rodiči a dětmi si budeme moci popovídat se specialistou na tento přístup Dr. Davidem Kryštofem ve středu 9. 3. 2022 od 17 hod. 


Fotogalerie

Mgr. David Kryštof, Ph.D., PCC

přednášející
David Kryštof, Ph.D., PCC je vystudovaný andragog a specializuje se na přístup transakční analýzy, je certifikovaný profesionální kouč. Je absolventem tříletého výcviku v transakční analýze, dvouletého navazujícího tréninku v transakční analýze a ročního výcviku v koučování. Více než 13 let působí jako specialista rozvoje pro jednotlivce, týmy a celé organizace. Je spokojeným manželem a otcem krásných tří dětí, které jsou pro něho vším.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč