← Zpět na program
Jóga
Vědomé pěstování zdravého života, principy a praxe védské jógy
18.1 15:00
Beseda je určena pro všechny zájemce, kteří chtějí získat nejen nové informace o vědomém pěstování zdravého života, ale také chtějí sdílet zkušenosti a možnosti, jak mohou sami zajistit, aby dospěli naplnění svého života zdravím a spokojeností.
Témata besed budou vycházet z praktických zkušeností klasické jógy (védská jóga), jógových terapií (Stimulační harmonizace), základů tradiční čínské medicíny v systému léčebného QI GONG TUI NA rodinné tradice BAI apod. Účastníci se nejen seznámí s principy a metodami jejich uplatňování a využití, ale rovněž si některé základní techniky vyzkouší (jejich účinky) v praxi a osvojí si je, principy stravování, harmonického půstu atd. Řeč bude především o mysli, dechu, životní energii, přirozené schopnosti samoléčení organismu, védských principech klasické jógy, jógových technikách, dlouholetých zkušenostech z terapeutické praxe apod. 

Beseda bude uzpůsobena tak, aby byla přínosem pro nové účastníky i pro ty, kteří se již účastnili.

Doba trvání: 120min
Cvičební podložka ani úbor nejsou potřeba. Oděv zvolte takový, ve kterém se budete cítit dobře. 

Fotogalerie

Ing. Jiří Nývlt

Jiří Nývlt se jógou zabývá od roku 1984, učí védskou jógu v Prostějově v místním Jóga klubu. Již několik let organizuje i víkendové semináře jógy v Centru osobního rozvoje v léčebním místě Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm a rovněž jako lektor provádí jednodenní semináře pro organizace jógy, pro učitele jógy, besedy, workshopy apod.

Již 9. rokem provádí terapie pro osoby s mentálním a kombinovaným onemocněním a s psychotickým onemocněním, osoby s onemocněním roztroušenou sklerózou, po mozkové příhodě, po úrazech a operacích, s onemocněním pohybového ústrojí,  s psychickými problémy, depresemi apod. V roce 2019 proběhl i nový formát praktického víkendového semináře pro osoby s roztroušenou sklerózou a terapeutického semináře.

Provádí besedy a přednášky, víkendové semináře, vzdělávání a trénink managementu apod. Poslechněte si rozhovor s Jiřím Nývltem v Českém rozhlase.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč