← Zpět na program
Vánoční tvořivá dílna pro malé i velké – Dárky a dekorace
↑ 19.12 2022 17:00 ↓ 19:00
Vánoční tvořivá dílna II. (pro malé i velké)
Dárky a dekorace
Tvořivá dílna, kde si můžete vyrobit malé vánoční dárky nebo vánoční dekorace. Pracujeme s fimo hmotou – ozdobená lžička, malba na sklo – svícínky, zdobení vánočních baňek, výroba vánočních přání a další tvořivé aktivity. 
Vstupné: 150,- 

Veronika Romanská

lektor
Vystudovala jsem výtvarku a angličtinu se zaměřením na vzdělávání na Univerzitě Palackého a aktuálně studuji navazující magisterské studium.
Vždy mě zajímalo umění a bavila mě výtvarná tvorba, stejně jako práce s dětmi. Zkušenosti, kromě učitelské praxe v rámci studia na univerzitě a střední pedagogické škole, mám také z mnoha táborů a akcí pro děti, na kterých jsem se podílela. Během studia jsem si vyzkoušela spoustu zajímavých výtvarných technik.
Ve výtvarce podporuji tvořivost dětí, pracujeme s různými technikami a materiály a tvoříme na různá témata. V našich lekcích panuje přátelská atmosféra a propojujeme tvorbu se hrou. Ve výtvarce považuji za klíčový právě samotný proces tvoření, proto se snažím, aby to děti bavilo a tvořily si tak vztah k umění. Děti jsou povzbuzovány ve své kreativitě a ráda se nechávám inspirovat jejich nápady.
Co se týče mých vlastních zájmů, mám ráda už zmíněné umění a jeho tvorbu, výpravy do přírody s přáteli, četbu knih nebo sledování filmů, ráda jen posedím nad kávou nebo se jdu proběhnut olomouckými uličkami. Baví mě si všímat pěkných maličkostí v každodenním životě.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč