← Zpět na program
Filmová animace, Umělecká práce
Staň se filmařem! Kroužek filmové animace pro děti (9 - 15 let)
↑ 16.2 14:00 ↓ 21.6 2024 16:15
Atraktivní kroužek pro děti, které se chtějí naučit základní techniky filmové animace. Jediný v Olomouci!

Máš rád/a animované filmy a zajímá Tě, jak vznikají? Přijď k nám a vyzkoušej si na vlastní kůži, co znamená být animátorem. Seznámíš se s různými animačními technikami od jednoduchého kreslení do bločku až po vyrábění vlastní loutky do krátkého filmu. Možná dojde i na trikový green screen. Tak neváhej a přijď mezi nás. Je čas rozhýbat svou fantazii!

Každý pátek od 16. 2. do 21.6. 2024 (s výjimkou jarních prázdnin a státních svátků) od 14.00 do 16.15.
Cena: 2550 Kč/17 lekcí

Lektorka:  MgA. Daniela Suchomelová


Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 550 Kč

MgA. Daniela Suchomelová

lektorka

S animací jsem se poprvé setkala u přijímaček na střední školu a ihned mě okouzlila. Zvláště ta klasická, loutková. A tak se stalo, že jsem ve studiu postupovala dál. Teď jsem absolventka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde jsem zdárně ukončila studium na Fakultě multimediálních komunikací v oboru Teorie a praxe animované tvorby. Mám za sebou magisterský film a stále mě fascinuje, jak člověk dokáže rozpohybovat zdánlivě obyčejné věci, jako je plastelína, papír, nebo i hrnek s ranní kávou. 
Kromě animace se věnuji ilustraci, píšu příběhy, šiju fantasy kostýmy a rekreačně se věnuji i lukostřelbě. To vše se poté spojuje při přípravě a realizaci tématických letních táborů pro děti.


Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč