← Zpět na program
Seminář, Seberozvoj
ODLOŽENO: Spánková psychohygiena: Jak na zdravý spánek a faktory, které ho ovlivňují
9.4 09:00
Pochopíte, co všechno ovlivňuje kvalitu i délku vašeho spánku. Jak udržet disciplínu spánkové psychohygieny, jak náš spánek ovlivňuje mezilidské vztahy i kvalitu práce. Jak vytěžit z noci maximum, co se týče paměti, vzdělávání i regenerace. Cirkadiánní rytmus versus orgánové hodiny: co je kdy vhodné dělat. Nedostatek spánku souvisí se stresem a konflikty. Skřivani versus sovy.

Co absolvováním semináře získáte? Rozlišíte stadia spánku a mozkové vlny, zvládnete spánkovou psychohygienu, vyčistíte prostředí ovlivňující spánek, pochopíte užitečné návyky před spaním, inspirujete se praktickými tipy na „debordelizaci“ hlavy. Probereme jak na nespavost, špatné spaní a noční můry a možnosti využití mysli ve spánku. Spánek - základní faktor zdraví, regenerace, životní síly a pohody. Vyspíte se skvěle.

Na tento seminář je potřeba pohodlné oblečení, karimatka, lehká přikrývka a šátek nebo oční maska.

Harmonogram:
9:00 zahájení semináře
Dopoledne proběhnou 3 bloky po 50 minutách.

12:00 - 13:00 pauza
Odpoledne proběhnout 3 bloky po 50 minutách.

16:00 ukončení semináře
Možnost individuálních konzultací.

V ceně semináře je zahrnut dopolední coffee break, oběd a odpolední coffee break.

Při registraci 2 a více osob Vám vystavíme fakturu s 10% slevou.

Fotogalerie

Jitka Ševčíková, MBA

lektorka, mentorka, kouč
Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti.
Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu a vyhoření, zdravého spánku, zlepšování rétoriky a komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci).

V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain s MUDr. Michaelou Karsten, trojnásobnou světovou paměťovou rekordmankou. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách (Karlova univerzita, VUT Brno, Masarykova univerzita), na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Filipínách, Mauriciu, a na Azorách.

Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C- Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy založila Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Enteria, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, Smurfit Kappa, JUST Nahrin, Česká spořitelna, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, KIKA, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett-Packard, Ogilvy, Johnson & Johnson, Plzeňský Prazdroj, Dopravoprojekt, Strabag, Eurovia, Cetelem, VUT Brno, AXA, Unicredit Leasing, Festool, Policie ČR, Ministerstvo zahraničných vecí SK a další.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč