← Zpět na program
Jazykový kurz pro dospělé, Vzdělávací kurz, Cizí jazyk
NOVINKA! Španělština pro začátečníky - dospělí
↑ 5.10 17:00 ↓ 1.2 2024 18:00
Pravidelný kurz určený všem, kteří se chtějí naučit nejrozšířenější románský jazyk, jímž se mluví v 21 státech světa.

V tomto kurzu si osvojíte základní slovní zásobu a naučíte se základy španělské gramatiky. Samozřejmě se zaměříme na běžnou konverzaci, abyste byli schopni domluvit se v každodenních situacích.

Výhodná forma výuky v malém kolektivu. Z hodin si odnesete nejen potřebné informace ohledně daného jazyka, budete intenzivně  procvičovat slovní zásobu, gramatiku i formou konverzačních témat z běžného života, ale také se dozvíte mnoho zajímavého z historie a reálií ve španělsky mluvicích zemích.

"Španělština má na rozdíl od angličtiny výslovnost podobnou češtině. Také z gramatického hlediska je češtině bližší než angličtina."

"Španělština je oficiálním jazykem ve Španělsku, v marockých městech Ceuta a Melilla, které patří ke Španělsku, na Kanárských ostrovech, a ve většině zemí Latinské Ameriky – v Mexiku, Argentině, Bolívii, Chile, Kolumbii, Kostarice, na Kubě, v Dominikánské republice, Ekvádoru, Salvadoru, Guatemale, Hondurasu, na Malvínách, v Nikaragui, Panamě, Paraguaji, Peru, Uruguaji, Venezuele a v Portoriku. Na africkém kontinentu je španělština oficiálním jazykem v Rovníkové Guinei."

Každý čtvrtek od 5.10. 2023 do 1.2. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 17.00 do 18.00

Cena: 2550 Kč/17 lekcí

Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč