← Zpět na program
Jóga
Sobotní jógové a meditační dopoledne s Monikou
↑ 23.10 2021 09:00 ↓ 12:00
Jógové a meditační setkání, které Vám pomůže uklidnit a vyčistit mysl i tělo.

1. Naučíme se, jak správně meditovat a také se dozvíme o různých druzích meditace. Společně budeme sdílet a uvažovat nad posvátnými texty (Sutras) z různých proudů sebepoznání a seberozvoje.

2. Ponoříme se do hloubky jógových pozic - asán, díky kterým si zharmonizujeme celé naše tělo a také nám tyto pozice pomůžou propojit se s vnitřním světem a uklidnit naši mysl.

3. V meditačním kruhu budeme poslouchat nebo i zpívat Mantry, které pomáhají vyčistit, emoční, fyzické a psychické bloky. Setkání zakončíme řízenou meditací v leže na zádech - Yoga Nidrou, která pomůže k celkovému uvolnění a propojení. 

V průběhu dopoledne bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení v podobě ovoce či nějakého lehkého snacku (již v ceně). 


Fotogalerie

Monika Večeřová

lektorka jógy
Dlouhodobě pobývala v cizině, a to především v Latinské Americe, kde díky místním mistrům nasbírala a prohloubila vědomosti a zkušenosti z duchovního života a jógy. Jóga se stala filozofií Moničina života a nadále se v této oblasti rozvíjí. Je pro ni nekonečnou cestou, která harmonizuje její život ve všech složkách a toto poznání ráda sdílí se všemi lidmi, kteří o to mají zájem. V současné době také školí učitele jógy online.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč