← Zpět na program
Seminář, Seberozvoj
Prevence syndromu vyhoření: Chceš-li zapalovat, musíš sám hořet
5.3 09:00
Uvědomíte si rozdíl mezi depresí a syndromem vyhoření. Zjistíte, jaký je váš životní postoj a jak s ním můžete pracovat, ukážeme si metody k vědomé změně postoje, popíšeme si, jaké jsou fáze syndromu vyhoření, jak je rozpoznat, kde se v naší mysli berou pochybnosti, jak je nevyživovat, zbavit se pocitu viny a jak posílit svou schopnost ovlivňovat svoje pocity a nevyhořet v žádné ze svých rolí.

Naučíte se dobře hospodařit se svým „palivem“ a rozpoznat, ve které fázi „hoření“ se nacházíte.
Nastavíte si pracovní režim tak, aby nevznikl burn-out. Vliv okolního prostředí na psychiku – co ovlivníme a co už ne. Dlouhodobé zátěžové zdroje stresových situací a jak je eliminovat (prevence). První pomoc, když je to tady. Získávání energie, zdroje sebemotivace a eliminace našich „poháněčů“.


Harmonogram:
9:00 zahájení semináře
Dopoledne proběhnou 3 bloky po 50 minutách.

12:00 - 13:00 pauza
Odpoledne proběhnout 3 bloky po 50 minutách.

16:00 ukončení semináře
Možnost individuálních konzultací.


V ceně semináře je zahrnut dopolední coffee break, oběd a odpolední coffee break.

Fotogalerie

Jitka Ševčíková, MBA

lektorka, mentorka, kouč
Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti.
Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu a vyhoření, zdravého spánku, zlepšování rétoriky a komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci).

V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain s MUDr. Michaelou Karsten, trojnásobnou světovou paměťovou rekordmankou. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách (Karlova univerzita, VUT Brno, Masarykova univerzita), na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Filipínách, Mauriciu, a na Azorách.

Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C- Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy založila Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Enteria, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, Smurfit Kappa, JUST Nahrin, Česká spořitelna, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, KIKA, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett-Packard, Ogilvy, Johnson & Johnson, Plzeňský Prazdroj, Dopravoprojekt, Strabag, Eurovia, Cetelem, VUT Brno, AXA, Unicredit Leasing, Festool, Policie ČR, Ministerstvo zahraničných vecí SK a další.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč