← Zpět na program
Zábava pro děti, Příměstský tábor
Letní příměstský tábor "Prázdniny s Malým princem"/ pro děti 8 - 13let
↑ 24.7 08:00 ↓ 28.7 2023 16:00
Byl jednou jeden Malý princ. Bydlel na planetě, která byla o málo větší než on sám. A ten Malý princ potřeboval přítele…A to můžete být právě TY! 

S Malým princem poznáš francouzštinu a vytvoříš si jeho planetu. 

Bude to stát za to. Uvidíš, že se ti francouzština zalíbí a budeš se ji chtít dál učit. 

Pro děti od 8 do 13 let, které se chtějí formou her a zábavných aktivit seznámit s francouzským jazykem a užít si při tom dobrodružství s jednou z nejslavnějších postav dětské literatury.

Lektorka: Mgr. Jaroslava Mathon
 
Pondělí 24.7. až pátek 28.7. 2023/od 8.00 do 16.00/ možný příchod od 7.30, odchod do 16.30
Cena: 3200,- Kč/dítě
Cena zahrnuje :
lektorné, programové a materiálové náklady, denně obědy, pitný režim, 2 svačinky a odměny v soutěžích.


Registrovat se můžete na tomto webu. Potvrďte nám vaši registraci na mail artrubikon@gmail.com Pošleme vám závaznou přihlášku. Úhradu můžete provést v rámci registrace či hotově v našem centru. V případě jakýchkoli dotazů volejte 702 217 089.


volná místa
3 200 Kč

Mgr. Jaroslava Mathon

lektorka
Francouzština mne provází od mých 16 let, kdy profesor francouzštiny na střední škole přesvědčil mě a dalších 12 dívek o kráse tohoto jazyka. Své studium jsem si pak prohloubila na jazykové škole díky vedení skvělé Pavly Křížkové. Během mých vysokoškolských studií ve Francii (na Univerzitě Franche Comté) mi přešla francouzština do krve. Potřebovala jsem ji všude, a zkoušky z práva či ekonomiky jsem samozřejmě skládala v tomto jazyce. On tam nikdo česky nemluvil :-) Svou znalost francouzštiny jsem pak potvrdila i nejvyšší mezinárodní zkouškou DALF. Ve svém profesním životě jsem pracovala s řadou francouzských specialistů, a tak jsem ještě pochytila slovník z technických oborů. Překlady, tlumočení a výuka jsou stále jednou z mých činností. Aktuálně vyučuji spíše pro radost v různých organizacích či školách, a také soukromě. Mám pak radost, když dívenka na střední škole si pak zlepší známku až na jedničku, či dospělí žáci najednou zjistí, že rozumí šansonům či filmům. Výuku vždy přizpůsobím tomu, koho vyučuji, aby pro něj byla radost se s tímto krásným jazykem a francouzskou kulturou seznámit.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč