← Zpět na program
Pro dospělé
Neurografika – seminář Věry Michalicové SEMINÁŘ SE RUŠÍ
↑ 26.11 10:00 ↓ 27.11 2022 16:00
Každý z nás zažívá nějaké problémy, traumata, životní krize, negativní pocity nebo nemoci, které nám znepříjemňují život každý den. Necítíme se pak dobře a hledáme cestu, jak z toho všeho uniknout a někdy je téměř nemožné najít příčinu nebo se problému zbavit. Náš každodenní život „jede“ podle starých vzorců chování a tím škodíme sami sobě, i když nechceme. Jednoduše by se dalo říct, že starých vzorců je potřeba se zbavit a nahradit je novými. Ale jak ? Máme pro Vás řešení v podobě víkendového semináře.
Jednoduché postupy pro "nové nastavení" neuronových drah od jakéhokoli problému k vašemu vytouženému přání. Formou jednoduché kresby se mění naprogramování neuronů na nové žádoucí změny.

Přijďte během dvoudenního semináře pocítit okamžitou úlevu od stresu a negativních emocí, naučit se techniku, pomocí které si můžete pomoci sami a vytvářet nová spojení pro radostný a úspěšný život.

Workshop bude probíhat v sobotu 26.11.2022 v čase od 10 do 16/17hodin a v neděli 27.11.2022 od 9 - 16 hodin.

Více informací o neurografice  naleznete zde: https://neurografie.cz/

Fotogalerie

Věra Michalicová

V průběhu mnoha let prošla mnohými semináři, školeními, workshopy, regresemi, rodinnými konstelacemi, kvantovou terapií a absolvovala mnoho dalších technik, jako je hypnoterapie, One Brain metoda nebo Access Bars a ještě dalších. Většinu z uvedených technik úspěšně praktikuje s klienty v Česku a Švýcarsku. Také se zajímám o celostní medicínu a Novou Germánskou medicínu. Přečetla desítky knih a stále se vzdělává. 
Nejnovější technikou, kterou už i jako NeuroGrafik Specialista praktikuje, je NeuroGrafie (NeuroGrafika). Oproti jiným technikám je úžasná v tom, že není vyloženě konfrontační a vše se odehrává ve vaší mysli. Nikdo tak nemusí vědět na jakém svém problému zrovna pracujete. Instruktor v podstatě „jen“ ukazuje jak má být technika aplikována, aby mu byla co nejvíce ku prospěchu a zasahuje jen, když je to nezbytně nutné.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč