← Zpět na program
Seminář
Manažerská komunikační trojčlenka - Ing. Vlaďka Roldánová - ODLOŽENO
↑ 11.5 2021 10:00 ↓ 16:00
Budoucnost je jistá - většina věcí se změní!

Ve všech těch změnách ale existuje jedna stálice, na níž závisí úspěch všeho ostatního: fungující zaměřená komunikace.

Není třeba hledat nové modely, protože všechny prvky účinné komunikace jsou nám vlastní a už je v sobě máme. Často zbývá udělat jen ten poslední, avšak naprosto zásadní a velmi často opomíjený krok: vědomě tyto prvky popsat a pospojovat do srozumitelného řetězce tak, aby emoce i informace sloužily svému účelu.

Kurz Vám ukáže, které prvky vybrat a jak je spojit do pulsujícího smysluplného celku.
A začněte u sebe, žádný jiný funkční začátek totiž neexistuje. Když ten, kdo stojí v čele týmu, nemá zcela jasno v tom, jak a kam tým směřovat, tak už to v týmu neví nikdo jiný.
Častou manažerskou otázkou bývá, jak lidem sdělit zadání tak, aby na ně „slyšeli správně“ a odvedli přesně svůj kus práce, v tom čase a kvalitě, jak je to přesně třeba.

Dozvíte se, jak formulovat zadání tak, aby bylo doručeno a zpracováno, jak má vypadat produkt, za který ručím, jak důsledně vyžadovat vypracování úkolu ve formě produktu a jaké změny v procesních mapách a komunikačním toku je potřeba udělat, aby to bylo možné.
Ukážeme si, jak docílit dobrovolného závazku lidí, jak pracovat s odporem lidí vůči změně a jaké typové reakce máme připravit.

Obsah:

Manažerské dovednosti: Co je práce manažera, manažerská komunikační trojčlenka
o Role manažera
o Parametry sdíleného cíle a jak ho „prodat lidem v týmu“
o Naslouchání
o Sdělování informací a instrukcí
o Zpětná vazba jako nástroj realizace změn

Fotogalerie

Ing. Vladimíra Roldánová

lektorka, konzultantka, kouč
Trenérka, konzultantka a koučka, členka EMCC, která se zaměřuje na optimalizaci procesů, zlepšování obchodních dovedností, práci pod tlakem, prevenci manipulace, zvyšování obchodního výkonu, vedení a řízení změny, práci s hodnotovým systémem, trénink osobní odolnosti i seberozvojové techniky (autorská know-how). Má 20letou zkušenost z oblasti výrobních firem, obchodu a bankovnictví. Založila platformu SPČR Fórum Industriale, praktická řešení pro výrobní sféru. Je autorkou úspěšných dlouhodobých programů koučování ke změně životního postoje.
Majitelka centra pro rozvoj osobního potenciálu Mantena Trainings.

V Art Rubikonu vede dva naše vzdělávací programy, na něž máme akreditaci MŠMT ČR, "Jak vést a řídit ženský tým aneb mužský a ženský princip v pracovním prostředí" a "Emoční posilovna pro učitele."

Lektorka říká: ,,Vedu otevřené semináře manažerských dovedností a semináře o tom, jak pracovat se změnou. Za těch 18 let jimi prošly tisíce lidí. Mnoho z nich se ke mně vrací do koučovacího programu. A mnoho z nich mě oslovuje k tomu, abych pomáhala formovat postup při realizaci složitých změn uvnitř jejich firem.
Zkušenosti z managementu, stovek seminářů a úspěšně dokončených projektů mi umožňují rychle porozumět potřebám klientů i společností a rozvíjet to, o co opravdu jde. A to jste Vy."
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč