← Zpět na program
ODLOŽENO - Workshop: FIMO - výroba šperků
↑ 14.11 2020 09:00 ↓ 13:00
Zveme Vás na tvořivý workshop pro děti od 8 let a dospělé, zaměřený na unikátní FIMO hmotu - jednu z nejoblíbenějších modelovacích hmot, ze které lze vyrobit nejrozmanitější tvary. 

Každý z účastníků kurzu si vyrobí vlastní šperky - náušnice, náramky a korálky na krk, které si odnese domů. 

FIMO hmota je jeden z nejkreativnějších a úžasně barevných materiálů vůbec. Jedná se o polymerovou hmotu, se kterou lze všemožně pracovat.
Po zpracování se hmota vytvrdí v troubě, aniž by změnila tvar.

Na kurzu se naučíte základní i pokročilé techniky jak s FIMO hmotou pracovat, mramorování, spirálky, proužky nebo skinner blend. 

Vhodné jak pro začátečníky, tak pro absolventy našich FIMO dílniček.

Lektor: Lucie Králíková

Cena: 690 Kč

Minimální počet účastníků: 5
Termín uzávěrky přihlášek: 9.11.2020

Úhrady za kurzy musí být provedeny tak, aby byly přijaty Art Rubikonem do 14 dnů ode dne odsouhlasení objednávky a alespoň 7 dnů před zahájením kurzu.

Fotogalerie

Lucie Králíková

lektor
V současné době studuje na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Marka Meduny a Petra Duba obor malířství IV. Ve své tvorbě se věnuje kombinaci klasické malby a dalších technik jako je například práce s tištěnými textiliemi. Tematicky se soustředí na zkoumání rozhraní mezi deníkovými kresebnými záznamy, vlastními vzpomínkami a působení na tělo. Důležitost pro ni hraje propojování s jinými obory a neustálé čerpání z jiných zdrojů, cestování a hédonistických momentů života.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč