← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílny pro děti, Digitální média
TRENDY Digitální kresba pro kluky a holky (11-15 let) - V TOMTO POLOLETÍ ZRUŠENO
↑ 14.2 15:30 ↓ 30.5 2023 17:00
Grafické tablety jsou dnes díky spolehlivosti a cenové dostupnosti čím dál oblíbenější. Objevují se ve školách i pod vánočním stromečkem. Dopomáhají k lepšímu spojení očí a rukou a ke zlepšení jemné motoriky.
Dovoluje kreslit různými technikami, díky digitálním štětcům imitujících tužku, uhel, vodové i temperové barvy, sprej a spoustu dalších. S námi se za pár lekcí naučí malovat osoby, zvířata, hory, mraky, oblohu...Těšíme se na Vás!
Tablety a notebooky pro jednotlivé lekce zapůjčíme! Individuální přístup ke každému.
Každé úterý od 14.2. do 30.5. 2023 (s výjimkou jarních prázdnin) od 15.30 do 17.00.
Cena: 2 200/15 lekcí


Bc. Aneta Kundlová

lektorka
Aneta Kundlová je absolventkou bakalářského studia v oblasti výtvarné výchovy pro základní školy. Ovládá různé výtvarné techniky a ráda se učí novým. Při práci s dětmi i dospělými využívá jejich vnitřního kreativního cítění a zájmů. Motivuje děti k uměleckému sebevyjádření a podporuje je v jejich vlastních nápadech. Umění se věnuje již od útlého věku a načerpané znalosti se snaží předat dětem. Nejvíce inspirace čerpá od blízkých lidí a zvířat ze svého okolí. 

Aneta má zkušenosti s tvorbou edukačních videí, grafickým vizuálem informativních projektů a tvorbou metodických pracovních listů. Věnuje se různým výtvarným činnostem – designu, digitální kresbě, malbě různými
technikami a práci se dřevem. Ráda fotografuje. Zajímá se o videohry a proces jejich vytváření.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč