← Zpět na program
Cestujte chytře, levně a často 2022
↑ 17.10 2022 18:00 ↓ 20:00
Cestujte chytře, levně a často 2022
Cestovatelská beseda Hany Machalové, autorky knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros Média) nám ukáže, jak si obohatit život poznáváním světa na cestách, jak odhodit strach, obavy z neznámého a poznat kus světa i při rodině a zaměstnání za rozpočet, který nezruinuje. Edice přednášky je upravená pro aktuální stav roku 2022, pokovidovou dobu. Věříme, že budete mít chuť okamžitě někam vyrazit. Uvidíte obrázky s veselými příběhy s dobrým koncem z celého světa.
 Hanka bude mít k dispozici také svou knihu a ráda se s Vámi v diskuzi podělí o zkušenosti a poradí. Své cesty, rady a tipy sdílí na blogu https://www.hanamachalova.cz/blog-clanky-z-cest/. Sledovat můžete i její sociální sítě www.facebook.com/snadnodoveta a www.instagram.com/snadnodosveta

Fotogalerie

Hana Machalová

Hana Machalová boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Vede populární přednášky o cestování do celého světa i speciály o Evropě po celé České republice a dodává kuráž lidem, kterým brání překážky běžného života v plnění jejich cestovatelských snů. Na facebookových stránkách www.facebook.com/snadnodosveta inspiruje svými cestami tisíce sledovatelů.

Také pracuje jako nezávislý průvodce. Vymýšlí výlety pro malé skupinky nebo zájezdy, které pak sama provází. Ať už se necháte inspirovat k vlastním cestám nebo se přidáte na výlet, jedno si vezmete: nadšení pro objevování. Přesvědčí vás, že cestování je tu pro všechny bez rozdílu. Není jen otázkou času a peněz, ty skutečné limitující faktory jsou spíše v našich hlavách a momentálně také ve vládních opatřeních většiny států. Ale nebojte, vždycky je kam jet.

Své cestovatelské know-how přenesla do knižní podoby. Cestujte chytře, levně a často vám bude optimistickým rádcem a silnou motivací své cesty už dál neodkládat a vyrazit.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč