Designová kavárna propojuje umění s vychutnáním výběrových káv a čajů pražírny La Boheme. Art Kafé je součástí umělecko-edukačního centra Art Rubikon.

Art Kafé

V naší designové kavárně se snoubí krása umění s vychutnáváním výběrových káv a čajů pražírny La Bohème. V příjemném prostředí mezi uměleckými díly můžete posnídat, posedět si s přáteli nebo si jen tak zajít na něco dobrého. Pozitivně vyladěné místo se vstřícným personálem na vás dýchne takřka rodinnou atmosférou. V rozmanité nabídce si můžete vybrat od sendvičů po dezerty nebo si jako laskominu dát některou z úžasných Jesenických pralinek. Připravujeme domácí limonády a kávu, tu máme opravdu skvělou! Zastavte se za námi a sami uvidíte!

MENU ↓

Chcete u nás oslavit narozeniny
či uspořádat firemní večírek?

Při pořádání společenských a kulturních akcí, školení, seminářů a oslav nabízíme možnost občerstvení formou rautu.

Všechna Vaše přání bereme vážně a v rámci našich možností vám plně vyhovíme k naprosté spokojenosti, abyste na společná setkání vzpomínali s příjemným pocitem.

Máme zkušenosti, provozujeme restauraci i catering.


Snídaně je základ!

Máte-li chuť vyjít ze všední reality, přijďte posnídat do naší umělecké kavárny a vybrat si slanou nebo sladkou variantu. Vychutnat si skvělou kávu, jedinečný a neobvyklý čaj, horkou čokoládu i výborné dortíky.

Aktuální nabídku snídaní najdete tady

La Boheme jsou kávoví odborníci, kteří pro Art Kafé vybírají nejen výtečnou kávu, ale také lahodnou horkou čokoládu a jedinečné čaje. Výběrová káva La Boheme je definována svou kávovou sladkostí a čistotou. K jejímu růstu i procesu zpracování přistupují s nejvyšším respektem a stejné nadšení sdílíme i my.

Fotogalerie

Adresa a otevírací doba

  • ART RUBIKON z.s.
  • Dobnerova 1375/24a
  • 779 00 Olomouc - Nová Ulice
  • Po–So
  • 8.00-19.00

Kontakt

Zarezervujte si stůl

Zavolejte nám na: +420 702 217 006
nebo nám napište na: artkafe@farmakgastro.cz

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč